TALES PLASTİK KALIP ve İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ....................................MANİSA
Hakkımızda
 

TALES PLASTİK Kalıp ve imal.san.tic.ltd.şti  2005 yılında Manisa organize sanayi bölgesinde 6 adet enjeksiyon makinesi ile faaliyete başlamıştır. 2011 yılında Manisa muradiye Sanayi Bölgesinde 10000 m2 arsa üzerinde inşa edilen 6500 m2 kapalı alandan oluşan fabrikasında 26 adet enjeksiyon makinesi,7 adet CNC freze makinesi, diğer kalıpçı tezgahları ve 150 personeliyle üretim kapasitesini arttırarak faaliyetini ilk günkü heyecanı ile sürdürmektedir.

Firmamız, faaliyete   geçtiği  ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede plastik enjeksiyon ve kalıp sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmeyerek her geçen gün hızla büyüyerek yoluna devam etmektedir

 

Faaliyet Alanımız: Plastik parça üretimi,plastik parça montaj işlemi, plastik parça tasarımı ve aynı zamanda poliüretan,termoform,pişirme ve enjeksiyon kalıp üretimi ve kalıp bakım,tadilat,revizyon işlemleri konularında  hizmet vermektedir.

Kalite Politikamız: Müşterilerin, şirketin ve çalışanların memnuniyeti için işimizi ilk seferde, hatasız, en düşük maliyetle, zamanında, toplam kalite prensiplerine bağlı, çevreye duyarlı politikalar izleyerek yapmak ve sürekli iyileştirmektir. Bu bağlamda sürekli iyileştirme yaklaşımını esas kabul ederek, firmanın pazar payını, rekabet gücünü, kalite güven ve kararlılığını artırmak temel ilkemizdir.

Vizyonumuz: Kalıp ve plastik enjeksiyonda uzmanlığımız ve etkinliğimiz ile lider firmalar arasında en yukarıya çıkmaktır.

Misyonumuz: Kalıp ve plastik enjeksiyonda bilgi ve birikimleri bir araya getirmek, birlikte üretmenin ve paylaşmanın hazzını yaşamaktır.

Referanslarımız;

Firmamız ağırlıklı olarak Vestel Beyaz Eşya, Vestel Elektronik,İndesit,Klimasan,ECA gibi köklü firmalara her türlü plastik enjeksiyon parça imalatı ve kalıp üretimi konusunda hizmet vermektedir.

 

 

 

 

ManiCrea
© 2009 TALES KALIP.
Tüm Hakları Saklıdır.